Internetový obchod plastikových modelů pro začínající i zkušené modeláře s osobním přístupem k zákazníkovi - yesmodel.cz
1. Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

1. Obchodní podmínky mezi internetovým obchodem Yesmodel (dále jen dodavatel) a odběratelem se řídí platnými zákony České republiky - Občanským zákoníkem – zákon č.89/2012 Sb.

2. Uzavřením objednávky odběratel současně stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.

3. Objednávka zboží je zároveň návrhem kupní smlouvy mezi dodavatelem a odběratelem, ta vzniká potvrzením dodavatele odběrateli písemnou formou (mailem).

 

II. Cena zboží

1. U každé položky je uvedena cena zboží vždy včetně daně z přidané hodnoty a jsou platné v době objednání zboží.

2. Součástí platby zboží je vždy daňový doklad.

 

III. Lhůta dodání objednaného zboží

1. Zboží skladem expedujeme do 48 hodin od potvrzení objednávky. Pokud nejsme schopni tento termín dodržet, písemně nebo telefonicky informujeme zákazníka o této skutečnosti.

2. Zboží, které není momentálně na skladu, zajistíme v nejkratším možném termínu (uveden u nabídky zboží). O termínu dodání zákazníka informujeme.

3. Podmínky platby zboží jsou uvedeny v kapitole Dodací a platební podmínky na titulní straně webových stránek www.yesmodel.cz.

4. Při převzetí zásilky je zákazník povinen zkontrolovat, zda balík není poškozen. V tom případě musí sepsat s dopravcem záznam o poškození zásilky.

 

IV. Odstoupení od smlouvy

1. Zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od jejího uzavření. O této skutečnosti je zákazník povinen písemně informovat dodavatele. Do této doby může zboží vrátit na kontaktní adresu. Zboží musí být vráceno nepoškozené, v původním obalu a musí obsahovat všechny součásti. 

2. Náklady spojené s vracením zboží náleží zákazníkovi. Ten dodavateli zboží pošle doporučenou zásilkou, neposílá ho formou dobírky. V tomto případě dodavatel zásilku nepřebere.

3. Dodavatel se zavazuje poukázat na účet zákazníka finanční obnos, který představuje hodnotu objednaného zboží. Učiní tak do 10 dnů od převzetí zásilky, pokud zásilka byla překontrolována a byla kompletní tak, jak při odeslání. O této skutečnosti dodavatel zákazníka informuje.

 

V. Reklamace zboží

1. Na veškeré zboží je poskytována záruka v délce 24 měsíců.

2. Pokud zákazník zjistí vadu na zboží, informuje o tom písemně dodavatele a zboží následně dodavateli vrátí doporučenou zásilkou v nepoškozeném originálním obalu.

3. Dodavatel zaručí, aby zákazník obdržel stejné náhradní zboží. Pokud to není možné, dodavatel může nabídnout jiné zboží v téže hodnotě, případně vrátit finanční obnos na účet zákazníka. O všech krocích bude zákazník písemně informován.

 

VI. Ochrana osobních dat

1. Dodavatel se zavazuje, že neposkytne žádné údaje, které zákazník dodavateli během uzavření obchodní smlouvy sdělil. Všechny tyto informace slouží pouze pro potřebu dodavatele.

 

 

 

V Jeseníku, 20. listopadu 2014

 

RNDr. Libor Malý,

majitel internetového obchodu Yesmodel

 

« zpět na seznam článků

Internetové knihkupectví